“Otelimizden günlük olarak

bisiklet, motor ya da araç

kiralayarak doğayı ve çevreyi

keşfe çıkabilirsiniz...

Çamur Banyoları

Ünü dünyaya yayılan şifalı

kaplıcalar ve çamur banyoları

vücudunuzu ve ruh sağlığınızı

yeniden yapılandıracak ve genç

hissetmenizi sağlayacaktır.

Çamurun deri üzerinde

kuruması sonucu teninizin

gerildiği ve kırışıklıkların belli

seanslar devam edildiği takdirde

azaldığına inanılmaktadır.

Çamur banyosunun ardından

aynı yerdeki sıcak su kaynağına

girip, siyatik, romatizma ya da

bel rahatsızlıklarınızı

hafifletebilirsiniz.”

Aktivite Turtle Beach Hotel - Dalyan Ana Sayfa Otelimiz Odalarýmýz Dalyan Aktivite Galeri Ýletiþim
image caption 1

Araç Kiralama

Sultaniye Kaplıcaları

Ölmez dağı'nın eteklerinde Köyceğiz gölü'nün güney batısındaki Türkiye'nin en yüksek (98,3) radyoaktif kaplıcası olan Sultaniye Kaplıcası'na Dalyan'dan motorlarla ulaşılabilmektedir. Su sıcaklığının 39 derece olduğu Sultaniye kaplıcası Radon değeri açısından dünyada Endonezya'daki kaplıcadan sonra ikinci sırada gelmekte ve kaplıca suyunun bel ağrısı, romatizma, siyatik, nefrit, lumbago, nevtalfi, cilt ve kadın hastalıkları tedavisinde etkili olduğu söylenmektedir.

İztuzu Plajı

Dalyanda bir kaç gün geçirip de buraya aşık olmayan çok az kişi vardır, burada denize yani Dünyaca ünlü iztuzu plajına gitmek için iki seçenek vardır. Hızlı bir şekilde plaja gitmek isterseniz, Dalyan meydanındaki caminin yanından kalkan ''İztuzu Plajı'' minibüsleri ile 10-15 dakikada plaja ulaşabilirsiniz. İkinci alternatif olarak Ortalama 45 dakikalık bir tekne yolculuğu ile muhteşem ''İztuzu Plajı''na ulaşabilirsiniz.

Dalyan Tekne Turu

Dalyan tekne turları ile dalyan kanalını keşfedebilir, köyceğiz gölüne gidebilirsiniz. Doğanın muhteşemliği sizi büyülerken, suyun sakinleştirici etkisine kendinizi bırakabilirsiniz.  

Ekincik Koyu

Yatlar için doğal bir liman olan Ekincik'e düzenlenen turlar, hem zevkli, hem de eğlendirici oluyor. Dalyanağzı boğazından çıkıncarak  suyu kristal berraklığında olan deniz eşliğinde rota ekinciğe çevriliyor. Paletlerinizi, şnorkel ve gözlüğünüzü yanınıza almanız tavsiye edilir.
Katılabilecceğiniz diğer turlar Jeep Safari Dalaman Çayı Rafting Saklıkent Kanyonu Fethiye Ölü Deniz - Kaya Köy Turu Dalyan Dalış Turu Göcek 12 Adalar Tekne Turu
Aktivite